Powieści dla kobiet i dla młodzieży

Colleen Hoover doskonale znana jest paniom i młodym osobom, które z wielką przyjemnością czytają jej książki (https://www.taniaksiazka.pl/autor/colleen-hoover). Tworzy opowieści o miłości z gatunku New Adult. ta amerykańska pisarka została uznana za wschodzącą gwiazdę literatury i jak dotąd nikogo nie zawodzi wypuszczając na rynek kolejne, fantastyczne książki. Hoover zanim zaczęła pisać pracowała jako pracownik socjalny. Jak pisała, to tylko dla własnej przyjemności. Dopiero kilka lat temu postanowiła, że jedną ze swoich powieści wyda i jak się okazało – okazało się to strzałem w dziesiątkę za którą zdobyła miłość wielu czytelników. Colleen postanowił porzucić więc karierę pracownika socjalnego na rzecz pisania. I jak się okazuje wybrała jedną z najlepszych dróg dla siebie, która przyniosła jej ogromną sławę oraz uznanie na rynku. W jej dorobku znaleźć można takie książki, jak “November 9”, “Gdyby nie Ty”, “Never, never”, “Coraz większy mrok”, “Wszystkie nasze obietnice”, “Mayvbe Someday” i wiele innych. Z jej książkami na pewno nie grozi nikomu nuda.

“Maybe Someday”

To wspaniała opowieść o ludziach, którzy czują świat muzyką. Którzy są rozdarci pomiędzy pewnymi sprawami, którzy nie wiedzą na co dokładnie powinni się zdecydować, aby nikogo w życiu nie ranić. Ridge jest utalentowanym muzykiem, gitarzystą, który tworzy piękne piosenki. Mają one jednak pewien minus. Nie mają tekstów. Pewnego dnia Ridge słyszy jak do jego muzyki wymyślone piosenki śpiewa jego urocza sąsiadka Sydney. Kobieta ma ułożone życie i stały związek. Wszystko jednak zaczyna się sypać na przeciągu kilka godzin. Ridge postanawia poznać Sydney, ponieważ być może dzięki niej jego muzyka zacznie mieć w końcu tekst. Czy jednak będzie chodzić tutaj tylko o muzykę? Czy ta dwójka obcych sobie osób będzie potrafiła odnaleźć drogę do swojego serca, dzięki czemu oboje będą w końcu szczęśliwi?

“Confess”

Owen jest bardzo zdolnym malarzem, który tworzy obrazy na podstawie ludzkich odczuć. Sam jednak już dawno odrzucił swoje uczucia. Może dlatego jego obrazy są tak piękne. Pewnego dnia w jego pracowni zjawia się Auburn, która ma za sobą ciężkie przeżycia. Dziewczyna poszukuje zatrudnienia i dostaje je właśnie u Owena. Obydwoje są różni od siebie jak ogień i woda. Może jednak w tym przypadku doskonale spisze się powiedzenie, że różnice się do siebie przyciągają? Jest to jedna z tych książek, które opisywane są mianem wyciskacza łez. Kto szuka emocji, to na pewno znajdzie je w tej fantastycznej i świetnie skomponowanej książce.

Szkoła zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com

Karol

Wyświetl wszystkie wpisy tego autora